חגי ברקוביץ'

חגי ברקוביץ, 42 נשוי + 3, מתגורר בקרית טבעון. עצמאי בתחום שיווק מוצרי צריכה למכוני יופי, תומך בליגליזציה, בהפרטת משרדי ממשלה לא חיוניים, במחאת העצמאיים וכמובן בחופש וחירות הפרט. מאמין כי זכות האדם לעשות להנאתו כל דבר כל עוד לא פוגע בזכויות אדם אחר. חובב בעלי חיים, פילוסופיה וספורט אתגרי (סנוקר ודארטס).

בחזון שלי אני רואה מדינה חופשית, מדינה שאחראית לביטחון אזרחיה מטרור, פשיעה והגנה על זכויותיהם ורכושם. ממשלה מינימלית, בעד הפחתת מיסים ישירים ועקיפים או לפחות לתאם ביניהם, בעד טיפול לעומק ב"עושק הארנונה" אשר אחראי באופן ישיר ליוקר המחיה ומשמש עוד מנגנון סחיטה.

בעד ביטול חוק חינוך חובה, גיוס בכפיה, חוק המזומן וגם חוק הפנסיה המיותר, תומך במחאת העובד העצמאי וחושב כי הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לשחרר אותו לפרנסתו, להכיר בכל הוצאותיו ולהפסיק לחטט בכיסיו. כי מה ששלו… שלו.

העצמאי יוצר את פרנסתו בעצמו והוא יחליט האם גם לדאוג לעתידו, אין צורך להכריחו בחוקים והיטלים מגבילים. בגישתי אני רואה ממשל מצומצם, ככל שהממשלה גדולה – האזרח קטן ולכן מעדיף אזרח חזק וחופשי וממשל מדולל ונקודתי.

ביקשתי להצטרף למפלגה כי חיפשתי רעיון ליברלי All the way, ולא סתם להצביע למפלגה שהיא ליברלית By the way.

מזמין אתכם להצטרף אלינו ולא לחשוש שהקול ילך לפח, כי זה המשפט שהמפלגות המיושנות מעוניינות לשמוע ולאסוף את הקול שלכם על מגש זהב. לכו עם השכל וההגיון, בחירה בליברליזם אצלינו במקום הראשון!