נדב בועז

נדב בועז, בן 24 וכרגע מתגורר בת"א.

בצבא שירת כלוחם, ולאחר מכן כמפקד ביחידה מיוחדת בחיל שריון. כיום משרת מילואים פעיל.

בגיל 21, נדב הקים חברת סטארטאפ וניהל אותה במשך שנתיים. במסגרת התפקיד הוא עבד עם עשרות ספקים ועובדים בכל רחבי העולם, ודגל במדיניות דלת פתוחה וכנות מלאה לאורך כל הדרך. העבודה שלו הובילה אותו למספר מיזמים אינטרנטיים חברתיים מבוססי תוכנה, והוא גם מלווה יזמים וסטרטאפים רבים בתחילת דרכם. בשנת 2018, נדב הוביל בהתנדבות קבוצת תלמידי חטיבה סטנדרטית ועזר להם לזכות בתחרויות יזמות בישראל.

מאז שהיה ילד, נדב ידע שהוא רוצה להיכנס לפוליטיקה, על-מנת ליצור שינויים ממשלתיים שיאפשרו לישראל להפוך למדינה שמקדמת עסקים קטנים ויזמות בינלאומית. כיום בגיל 24, הוא התראיין במספר ערוצי חדשות מובילים, והראה את עצמו כמועמד מבטיח בזירת הפוליטיקה והסטרטאפים הישראלית. יש לו נסיון רב בכל הנושא של רגולציות ממשלתיות, והוא דוגל במדיניות שתקדם את ישראל ותוזיל את מחירי המחייה דרך חדשנות, יזמות פעילה, והתייעלות של השוק.

כיום, נדב מכהן בתור מספר 5 במפלגת עוצמה כלכלית ליברלית. הוא נשען על הקשרים הנרחבים שצבר והנסיון הרב שלו בניהול כדי לעזור לקדם שינוי חיובי במספר תחומים חשובים בישראל. כל השיקולים וההחלטות שלו נובעים מאהבה עמוקה למדינת ישראל, ומרצון לשפר את איכות החיים של אזרחיה. נדב מאמין שהאדם הממוצע ראוי לאיכות חיים משמעותית יותר גבוהה ממה שקיים כרגע בשוק, במיוחד אם מתחשבים בנתונים המרשימים של מדינת ישראל.

הוא מתכוון לרוץ עם אותה מדיניות של דלת פתוחה שהובילה אותה להצלחה בעולם היזמות, ומאמין בשמירה על קשר פתוח, כנה, ואיכותי עם כל התומכים שלו ושל מפלגתו.