עו"ד שמעון אדרי

נולד בשנת 1983, גדל בקריית גת ולמד בתיכון רוגוזין. היה פעיל בתנועות נוער ובגיל 19 התגייס לחיל ההנדסה בגדוד 603. במהלך שירותו עבר קורס חובשים קרביים ולאחר הקורס הפך להיות חופ"ל בגדוד 614 של החייל. לאחר השחרור עבר לגור במרכז ועבד כמאבטח בכפר המכביה. לאחר שנה טס לעבוד בארה"ב במחנות הקיץ עם הקהילה היהודית ובשנת 2009 התקבל ללימודי משפטים במרכז האקדמי ברמת גן בחטיבה הפלילית. בסיום לימודיו התקבל להתמחות אצל היועמ"ש של עיריית באר שבע במחלקת תו"ב ורישוי עסקים.

במשך כל תקופת הלימודים וההתמחות עבד כמדריך חינוכי לנוער במעון לנוער עובר חוק של חסות הנוער.

לאחר תקופת ההתמחות המשיך לעבוד במשרדו של עו"ד רון קצב בעיר באר שבע וייצג גופים גדולים בתחום המשפט האזרחי מסחרי. בשנת 2014 התחתן עם בחירת ליבו עו"ד רביד ברקוביץ, וביחד עברו לגור במושב שקף שמזרח חבל לכיש. ביחד הם מגדלים את ילדיהם יואב דוד וגאיה ובתקווה להרחיב את המשפחה.

בשנת 2015 פתחו את משרד עורכי הדין ERS בעיר קריית גת ונותנים שירות לעשרות עסקים מקומיים בכל הקשור לתחום המשפט אזרחי, גבייה, רשם החברות, מיסים, נדל"ן ייעוץ משפטי ועסקי. כיום עוה"ד שמעון אדרי מנהל את המשרד ומעסיק 4 עובדים, נותן שירות רחב גם למגזר הפרטי ומנהל מאות תיקים בהוצל"פ.

שמעון אדרי מאמין כי כל אחד צריך לתת מעצמו כדי ליצור עולם טוב יותר ולתרום לסביבה. מאז שזוכר את עצמו הוא מתנדב בגופים ובעמותות והוא מתנדב פעיל כיום במד"א כחובש כונן באזור מגוריו. עו"ד שמעון אדרי מעיד כי על אף שמצליח להתפרנס יפה נראה כי קיים קושי רב בניהול העסק בשל תשלומים לגורמים כמו הביטוח הלאומי, מס הכנסה, מס ערך מוסף, אגרות ומיסים של הרשות המוניציפלית וחוסר היכולת לקבל עבור כל תשלומים אלו תמורה אמתית ושירות טוב מכיוון והסקטור של העצמאים ובעיקר בעלי העסקים הקטנים משלמים הכי הרבה ומקבלים הכי מעט. כמו כן, עו"ד שמעון אדרי מאמין כי בשביל שינוי אמיתי חייב לעשות ולכן החליט להצטרף למאבק דרך עוצמה כלכלית מאחר ומאמין כי דרך עבודה בכנסת, שינוי חקיקה יהיה ניתן לשנות ולהעניק לעצמאים את מה שבאמת מגיע להם.